top of page
Novinky

Přespolní běh 2019 - výsledky

V letošním roce se za "aprílového" počasí konal již 14. ročník Přeboru UJEP v přespolním běhu. Závod, který je pořádán oddílem lyžování USK Slávie Ústí n/L a KTVS PF Ústí n/L se zúčastňují všechny generace běžců z celého Ústecka. Celkem se jich na start postavilo  v 16 kategoriích 152. Vítězkou hlavního závodu se opět stali studenti PF UJEP Blanka Vajrychová a Ondra Petr.

Přespolní běh 2018 - výsledky

Krásné počasí opět přilákalo na Hoření spoustu běžců. Celkem jich běželo v 18 kategoriích 184. Vítězkou hlavního závodu se stala Blanka Vajrychová a nejrychlejším běžcem pak byl Ondra Petr.

Ohlasy na přespolák v tisku

Reportáž Primaběhy.cz

Článek Ústecký deník

Rekordní účast na přespoláku

Krásné počasí přilákalo na 12. ročník Přeboru UJEP v přespolním běhu na 219 běžců závodící v 16 kategoriích, na tratích od 50 m až do 4 km. Nad závodem, který pořádá Oddíl běhu na lyžích USK Slávie a KTVS PF UJEP, opět převzal záštitu rektor Univerzity J.E. Purkyně v Ústí nad Labem doc. RNDr. Martin Balej, Ph.D., který byl také přítomen a dekoroval nejlepší v závodníky. Absolutním vítězem v kategorii žen se stala Jarmila Sobecká, vítězem mužů  byl Petr Zuda. Nejrychlejší studentkou v cíli byla celkově druhá Blanka Vajrychová a také u mužů celkově druhý Martin Roubíček se stal přeborníkem UJEP pro rok 2017.

50. Jizerská 50

Velmi slušné výsledky předvedli naši závodníci na Jizerské 50. Všichni zajeli na rychlém sněhu rekordní časy. Martin Nosek obsadil 196.místo, Libor Velik byl 990tý. a nemocný Dan Dziubalo dojel na 1435tém místě. Všem gratulujeme

Bára 4. na akademickém mistrovství ČR!

Minulý týden se uskutečnilo Akademické mistrovství ČR v běhu na lyžích a naši závodníci se neztratili! Bára v běhu na 10 km klasicky obsadila 4. místo a bronz jí unikl o 30 vteřin. Velmi dobře Bára závodila i na bruslařské trati, kde dojela sedmá. Další dobré umístění obsadil Honza Pacina a Michal Kucharik. Všem účastníkům děkujeme.

Připravujeme 11. ročník Přeboru UJEP! Sobota 25.2.Pozor změna místa!Cínovec!

Přebor UJEP v přespolním běhu

19.10. se uskutečnil 11. ročník Přeboru Univerzity J.E.Purkyně  v přespolním běhu a veřejný závod. Za krásného počasí se na start závodu postavilo 186 závodníků. Přeborníky UJEP pro rok 2016 se stali Blanka Vajrychová a Martin Růžička.

Historický úspěch! První medaile z vysokoškolské ligy!

Historicky první medaili z vysokoškolské ligy, v rámci 3. kola - Tygří skiatlon! Bronzovou medaili získala štafeta žen ve složení Lucie Hurdálková a Bára Mullerová. Gratulujeme!